ROYAL DENT tas ir produktu koncepts, kas pieejams tikai vienīgajā eksemplārā, lai demonstrētu sabiedrībai jaunākās stomatoloģijas iespējas.

 

 

   ROYAL DENT - Swiss-American corporation

 

 

 

receptiom

ROYAL DENT ATRAŠANĀS VIETA


Zobārstniecības klīnikas ROYAL DENT Swiss-American corporation atrodas visprestižākajā atpūtas vietā Baltijā – Baltic Beach Hotel (Jūrmala, Latvija).

 

 

ROYAL DENT KLIENTS


ROYAL DENT galvenais uzdevums – sniegt savam klientam visaugstākā līmeņa profesionālo apkalpošanu prestiža komforta apstākļos. Mūsu klients- persona, kurai ir svarīgs smaida skaistums un brīvība, pilnīgs komforts sazināšanās laikā. Jūs varat runāt angļu, krievu, latviešu un vācu valodā. Ir norvēģu valodas tulks.

 

 

receptiom

ROYAL DENT DENTISTI


Vienotā stomatoloģijas jomas meistaru komanda ROYAL DENT sāka savu attīstību 1995. gadā. Tolaik stomatoloģijas jomā aktīvi iesaistījās privātais bizness, kas ievērojami paplašināja mūsdienu stomatoloģijas izzināšanas iespējas. ROYAL DENT dentisti pienācīgi ir veikuši atlases ceļu un uzkrājuši bagātu pieredzi un noslīpētu meistarību. Papildus apmācību ROYAL DENT speciālisti izgājuši Beļģijā (Brisele), Amerikā (New Jersey, Wildwood), Itālijā (Milāna), Vācijā (Berlīne, Ķelne, Diseldorfa, Humburga (precīzāk, Meldorfa)), Šveicē (Lozanna), Dānijā (Bornholma, Renne), Krievijā (Masakava, Sanktpēterburga).

 

 

aprikojums

ROYAL DENT APRĪKOJUMS


Kvalitatīvas atlases ceļā ROYAL DENT dentisti ir izvēlējušies komfortablu un ergonomisku aprīkojumu, ko radījis galvenais itāļu ražotājs Anthos. 60 gadu garumā Anthos kompānija ražo stomatoloģiskās iekārtas visai pasaulei. Jaunākajai stomatoloģiskajai iekārtai Classe A9 crossover ir īpaši mūsdienīga ergonomika, kas stomatologam nodrošina nepārspējamu darba ērtumu, praktiskumu un stilu. Vienreizējais universālums ne vien ir pakārtots stomatologa darbam, bet arī piedāvā klientiem īpaši interesantus ergonomiskus risinājumus. Patīkamu komfortu klientam rada viņam pielāgotais stomatoloģiskais krēsls ar speciālu polsteri.

 

 

 

interior

ROYAL DENT MĒBELES


Zobārstniecības klīnikas ROYAL DENT profesionālā aprīkojuma cienīgs papildinājums ir stomatoloģiskās itāļu mēbeles ROSSICAW. ROSSICAW- tas ir pozitīvs dizaina un augsto tehnoloģiju mākslas pārstāvju jaunrades rezultāts. Visi mēbeļu elementi radīti no elektrogalvanizēta atlaidināta tērauda un nokrāsoti, izmantojot tīrus poliesteru pulverus.

 

 

ROYAL DENT INTERJERS


Interjers ir izstrādāts saskaņā ar ROYAL DENT pamatkoncepciju, kas vērsta uz klienta komfortu un labklājību. Dizainu nosaka dentālā biroja atrašanās vieta. Izmeklētais atturīgums un greznība apvienojas skaistumā. Noformēšanā iesaistījušies MISSURI, REATON, NATUZZI saloni.

Baltic Beach Hotel, Jūras iela 23/25, Majori, LV2015, Jūrmala, Latvija
E-mail: info@royaldent.lv
Tālr: +371 27057783