ROYAL DENT
galvenais uzdevums – sniegt savam klientam visaugstākā līmeņa profesionālo apkalpošanu prestiža komforta apstākļos.

 

 

zobārstniecības klīnikas ROYAL DENT pakalpojumi

 

 

Skaisti un kopti zobi – neatņemams mūsdienu cilvēka kultūras elements, veselības un uzplaukuma simbols. Tīrām, pulējam zobus un plombas, noņemam aplikumu, apstrādājam smaganas, iesakām pareizu zobu un mutes dobuma higiēnu. Tiek izmantota AIR FLOW sistēma, pasaulē vadošo zobu kosmētikas līdzekļu ražotāju vismodernākie un mūsdienīgākie līdzekļi: CURADENT, GC, WELEDA, REMBRAND.

 

ZOOM


Zobu balināšana ar ZOOM sistēmas palīdzību sniedz visnoturīgāko rezultātu, un efekts saglabājājas līdz 5 gadiem. Iedarbība uz zoba emalju ir ļoti saudzīga. Vienā 1,5 stundu ilga seansa laikā jūsu zobi kļūst par 9 toņiem baltāki.

 

swarovski

 

 Ir modē izgreznot zobus ar Swarovski kristāliem un briljantiem. Rotas tiek fiksētas ar FLOW kompozīta palīdzību un nebojā jūsu zoba emalju. Dentālā biroja speciālistu pakalpojumi jums.

 

kras-plomb

Interesants bērnu ārsta piedāvājums – krāsainas plombas ar perlamutra spīdumu mirdz jūsu bērnu pērļainajos zobos. Mazais pats izvēlas sev krāsu: rozā, tirkīza krāsas, zeltaina, gaišzila, violeta u.c. Un galvenais – šīs plombiņas vēl ilgu laiku stiprina zobiņus, izdalot tajās esošo fluoru. bernu-stom


Par ģimenei svarīgu pasākumu kļūs bērna stomatologa apmeklēšana. Bērnu zobu higiēna un stiprināšana ar speciālu vitamīnu palīdzību radīs pozitīvas sekas nākotnē.

 


Laba garantija jūsu zobu veselībai būs to pārklāšana ar emaljas plombēšanas šķīdumu Tiefenfluorid, kas ražots vācu zinātniskajā laboratorijā Humanchemie. Šķīduma uzdevums ir zoba kakliņa jutības novēršana dziļas cietās substances fluorēšanas ceļā optimālai kariesa lokālai profilaksei, lai ar minerāla palīdzību noslēgtu fisūras.

 

Jūsu smaida skaistumam mūsu speciālisti piedāvā zoba atjaunošanu ar estētiskā, izturīgā heliomateriāla palīdzību. Zoba krāsu, formu un materiālu izvēlaties paši.

 

 

viniri

No estētiskās protezēšanas piedāvājam venīrus. Tās ir uz pasūtījumu izgatavotas tievas keramiskās «plāksnītes». Vinīri apsedz zoba priekšējo virskārtu, tādējādi atrisinot zobu krāsas, formas un izmēra problēmas. Viens vai vairāki zobi var tikt pārklāti ar vinīriem vienlaicīgi (tikai 3 vizīšu laikā).

 

endodontijaKvalitatīvais ārsta-endodonta darbs pārvērtīs kanālu ārstēšanu par patīkamu procedūru. Izmantojam vissaudzīgākās un drošākās kanālu apstrādes un aizpildīšanas metodes. Kalciju un fluoru saturošie preparāti un Thermafil sistēma palīdzēs saglabāt jūsu zobus ilgu laiku.

 

 

 

 

 

Baltic Beach Hotel, Jūras iela 23/25, Majori, LV2015, Jūrmala, Latvija
E-mail: info@royaldent.lv
Tālr: +371 27057783