ROYAL DENT plašā pakalpjumu sotrimentā Jūs vinmēr atradīsiet augstāka līmeņa procedūras, piemērotas tieši Jums.

 

 

  SOLO- profilakses nākotne.

 

 

solo Vai Jūs liekat savas kurpes vienā rindā un tīriet tās ar birsti? Protams, ka nē! Tad kāpēc tā ir jātīra zobi? 95% bīstamo baktēriju uzkrājas starp zobiem, pārējās – dzerokļu bedrītēs un uz starpzobu virsmām. Kariesam ir divas mīļākās vietas, kuras zobu birste nesasniedz – zobu fisūras un starpzobu virsmas. Kopā ar zobu pastu tā atstāj pēc sevis svaiguma sajūtu, bet nesaglabā mutes dobuma veselību! Kariesa un periodontīta rašanās iemesls ir baktērijas, kuras netiek iztīrītas ar zobu birsti. Piemērs ar kurpēm pierāda: tīrīšana ar zobu birsti kaitē Jūsu zobu lokiem. Nepareiza zobu tīrīšana izraisa zoba kakliņa bojājumus, kuriem pievienojas sāpes. Zobu birste vienmēr rada tīrīšanas defektus, jo tā tīra vairākus zobus uzreiz. Visbeidzot Jūs varat zaudēt savu zobu. Par zobiem jārūpējas, un vislabāk to darīt kamēr tie ir mutē. Problēmas risinājums - katru zobu ir jātīra atsevišķi. Tādā veidā zobu kopšanas sistēma “SOLO-DENTAL-CARE” saglabā Jūsu zobus veselus bez jebkādiem blakusefektiem.

 

Starpzobu birstītes “SOLO-STIX” iztīra starpzobu šķirbas. dental-care

 

Baktērijas, kuras atrodas starp zobiem var iztīrīt tikai ar kaut ko līdzīgu pudeļu birstītei. Birstītes “SOLO-STIX” ir ļoti iedarbīgas – tās novērš kariesa rašanos par 70% un periodontītu par 100%.

 

 

teeth

 

“SOLO-DENTAL-CARE” izmantošanas princips ir viegls un saprotams, tomēr ir nepieciešama specialista konsultācija, lai to varētu lietot patstāvīgi. Iemācītites lietot “SOLO-PROPHYLAXIS” sistēmu Jums palīdzēs mūzu zobārsts, kurš to pielieto.

 

“SOLO-PROPHYLAXIS” pie mūzu klinikas zobārsta un “SOLO-DENTAL-CARE” lietošanai mājās nodrošinās veselus zobus uz visu mūžu. Ar “SOLO-PROPHYLAXIS” palīdzību var lieliski ietaupīt. Jautājiet mūsu zobārstniecības klīnikas ārstiem par zobu kopšanas sistēmas “JUST- HEALTHY-TEETH” iegādi.

 

Baltic Beach Hotel, Jūras iela 23/25, Majori, LV2015, Jūrmala, Latvija
E-mail: info@royaldent.lv
Tālr: +371 27057783