Pierakstīties
On-line pieraksts

ROYAL DENT Swiss-American corporation

rūpējoties par Jūsu smaidu

ROYAL DENT galvenais uzdevums – sniegt savam klientam visaugstākā līmeņa profesionālo apkalpošanu prestiža komforta apstākļos. Mūsu klients- persona, kurai ir svarīgs smaida skaistums un brīvība, pilnīgs komforts sazināšanās laikā. Septiņu gadu pieredze Jūrmalā parādīja, ka zobu ārstēšana brīnišķīgi savienojas ar mūsu Baltijas klimatu. Tagad mēs atrodamies jaunajā skaistajā ēkā pēc adreses Piestātnes iela 11a, 3 minūtes līdz jūrai, 5 minūtes līdz stacijai Dzintari un 15 minūtes līdz lidostai Rīga.

Vienotā stomatoloģijas jomas meistaru komanda ROYAL DENT sāka savu attīstību 1995. gadā. Tolaik stomatoloģijas jomā aktīvi iesaistījās privātais bizness, kas ievērojami paplašināja mūsdienu stomatoloģijas izzināšanas iespējas. ROYAL DENT dentisti pienācīgi ir veikuši atlases ceļu un uzkrājuši bagātu pieredzi un noslīpētu meistarību. Papildus apmācību ROYAL DENT speciālisti izgājuši Beļģijā (Brisele), Amerikā (New Jersey, Wildwood), Itālijā (Milāna), Vācijā (Berlīne, Ķelne, Diseldorfa, Hamburga (precīzāk, Meldorfa), Šveicē (Lozanna), Dānijā (Bornholma, Renne), Krievijā (Masakava, Sanktpēterburga).

Royal Dent Aprīkojums un dizains

Jūsu labsajūtai

Kvalitatīvas atlases ceļā ROYAL DENT dentisti ir izvēlējušies komfortablu un ergonomisku aprīkojumu, ko radījis galvenais itāļu ražotājs Anthos. 60 gadu garumā Anthos kompānija ražo stomatoloģiskās iekārtas visai pasaulei. Jaunākajai stomatoloģiskajai iekārtai Classe A9 crossover ir īpaši mūsdienīga ergonomika, kas stomatologam nodrošina nepārspējamu darba ērtumu, praktiskumu un stilu. Vienreizējais universālums ne vien ir pakārtots stomatologa darbam, bet arī piedāvā klientiem īpaši interesantus ergonomiskus risinājumus. Patīkamu komfortu klientam rada viņam pielāgotais stomatoloģiskais krēsls ar speciālu polsteri.

Zobārstniecības klīnikas ROYAL DENT profesionālā aprīkojuma cienīgs papildinājums ir stomatoloģiskās itāļu mēbeles ROSSICAW. ROSSICAW- tas ir pozitīvs dizaina un augsto tehnoloģiju mākslas pārstāvju jaunrades rezultāts. Visi mēbeļu elementi radīti no elektrogalvanizēta atlaidināta tērauda un nokrāsoti, izmantojot tīrus poliesteru pulverus.

Jauna atrašanās vieta ir aprīkota ar vēl vienu LUX klases kabinetu. Mūsu izvēle ir veikta par labu modernajai tehnoloģiskajai pasaules mēroga koncerna STERN WEBER S320TR iekārtai. Moderna, efektīva, viegli lietojama mašīna ļaus speciālistiem veikt brīnumus, bet klientiem baudīt procesu. Kabineta plašums ļāva atspoguļot līmeni ar augstas klases mēbelēm TAVOM HI TECH Furnishing.

Interjers ir izstrādāts saskaņā ar ROYAL DENT pamatkoncepciju, kas vērsta uz klienta komfortu un labklājību. Dizainu nosaka dentālā biroja atrašanās vieta. Izmeklētais atturīgums un greznība apvienojas skaistumā. Noformēšanā iesaistījušies MISSURI, REATON, NATUZZI saloni.

Papildus pakalpojumi

jūsu veselībai

Rūpējoties par mūsu klientu veselību, savā ciešajā zobārstu ģimenē mēs pieņēmām saistīto profesiju speciālistus. Kopā ar mums kvalitatīvus pakalpojumus sniegs masāžists, kosmetologs, osteopāts, psihologs, manoterapeits, kas strādā pie stājas. Gaidot mūsu mazus klientus, ir izveidots bērnu laukums un jau tradicionāli viņus sagaida balvas par spēju saglabāt savus zobus veselīgus un rūpēties par tiem.

Google map