Pierakstīties
On-line pieraksts

Higiēna Zobu un mutes dobuma higiēna

Skaisti un kopti zobi – neatņemams mūsdienu cilvēka kultūras elements, veselības un uzplaukuma simbols. Tīram, pulējam zobus un plombas, noņemam aplikumu, apstrādājam smaganas, iesakām pareizu zobu un mutes dobuma higiēnu, kā arī taisam dziļo fluorēšanu. Kopš 1995.gada mēs veiksmīgi izmantojam emālplombējošo preparātu, kuru izgudroja zinātnieki vācu laboratorijā Humanchemie. Tiek izmantota AIR FLOW sistēma, pasaulē vadošo zobu kosmētikas līdzekļu ražotāju vismodernākie un mūsdienīgākie līdzekļi: CURADENT, GC, WELEDA, REMBRAND

Zobu balināšana ar ZOOM sistēmas palīdzību

Zobu balināšana ar ZOOM sistēmas palīdzību sniedz visnoturīgāko rezultātu, un efekts saglabājājas līdz 5 gadiem. Iedarbība uz zoba emalju ir ļoti saudzīga. Vienā 1,5 stundu ilga seansa laikā jūsu zobi kļūst par 9 toņiem baltāki. 

Gadījumā, ja Jūs nevēlaties pavadīt divas stundas ārsta krēslā, lai zobi būtu spoži balti un svaigi, mēs piedāvājam arī citas ASV, Vācijas, un Šveices ražotāju efektīvās un pārbaudītās metodes. Opalescence, WhiteSmile flash, Blanche et Brillante.

Swarowski kristāli un briljanti

Ir modē izgreznot zobus ar Swarovski kristāliem un briljantiem. Rotas tiek fiksētas ar FLOW kompozīta palīdzību un nebojā jūsu zoba emalju. Dentālā biroja speciālistu pakalpojumi jums.

Estētiskā stomatoloģija Venīri un E-Max

Laba garantija jūsu zobu veselībai būs to pārklāšana ar emaljas plombēšanas šķīdumu Tiefenfluorid, kas ražots vācu zinātniskajā laboratorijā Humanchemie. Šķīduma uzdevums ir zoba kakliņa jutības novēršana dziļas cietās substances fluorēšanas ceļā optimālai kariesa lokālai profilaksei, lai ar minerāla palīdzību noslēgtu fisūras. 

Jūsu smaida skaistumam mūsu speciālisti piedāvā zoba atjaunošanu ar estētiskā, izturīgā heliomateriāla palīdzību. Zoba krāsu, formu un materiālu izvēlaties paši.

No estētiskās protezēšanas piedāvājam venīrus. Tās ir uz pasūtījumu izgatavotas tievas keramiskās «plāksnītes». Venīri apsedz zoba priekšējo virskārtu, tādējādi atrisinot zobu krāsas, formas un izmēra problēmas. Viens vai vairāki zobi var tikt pārklāti ar venīriem vienlaicīgi (tikai 3 vizīšu laikā).

Turpmāk, šim juvelīrdarbam tiek plānots izmantot endodontisko mikroskopu

Endodontija kanālu ārstēšana un ķirurģija

Kvalitatīvais ārsta-endodonta darbs pārvērtīs kanālu ārstēšanu par patīkamu procedūru. Izmantojam visaudzīgākās un drošākās kanālu apstrādes un aizpildīšanas metodes. Kalciju un fluoru saturošie preparāti un Thermafil sistēma palīdzēs saglabāt jūsu zobus ilgu laiku.

Bērnu stomatoloģija maksimālais komforts

Interesants bērnu ārsta piedāvājums – krāsainas plombas ar perlamutra spīdumu mirdz jūsu bērnu pērļainajos zobos. Mazais pats izvēlas sev krāsu: rozā, tirkīza krāsas, zeltaina, gaišzila, violeta u.c. Un galvenais – šīs plombiņas vēl ilgu laiku stiprina zobiņus, izdalot tajās esošo fluoru.

Par ģimenei svarīgu pasākumu kļūs bērna stomatologa apmeklēšana. Bērnu zobu higiēna un stiprināšana ar speciālu vitamīnu palīdzību radīs pozitīvas sekas nākotnē.

Kosmetoloģija Kosmetologs Tatjana Staroverova

Ilgstoši gadi darba zobu industrijā pieveda pie skaidras sapratnes, ka stomatoloģiskie pakalpojumi kādu laiku balansēja starp ārstēšanas procesiem un skaistumkopšanas sfērai, taču mūsdienās tie pievienojās pēdējai. Cilvēki nepārstāja ārstēt zobus, bet iemācījās par tiem rūpēties. Viņi vairs nevar būt apmierināti ar izliektu zobu rindu, tumšiem zobiem un tukšumiem mutē. Runājot tālāk, mūsu klienti jau saprot, ka pareiza zobu aizvēršana ir nepieciešama pašu veselībai un normālai organisma dzīves darbībai kopumā. Mēs pastāvīgi mācām mūsu klientus un esam priecīgi par visiem teicamiem darbiem, saistītiem ar zobu funkciju atjaunošanu un koduma pacelšanu un stabilizāciju, kas tika veikti mūsu klīnikā. Tas ir bez šaubām mūsu trumpis un pamatdarbība. Tieši šie daudzveidīgie darbi ar kodumu pieveda pie saprašanas, ka sejai un ķermenim ir nepieciešams pareizais iestatījums. Kā teiktu modernās pasaules pārstāvji, ir vajadzīgs restarts, rebrendings, atsāknēšana. Mūsu sapratnē tā ir secīgu darbību virkne, kuras mērķis ir atjaunošana. Tādējādi mūsu klīnikā ir izveidojusies kosmetoloģijas nozare. Jau pusgadu aktīvi strādā meistarīgs kosmetologs. Otrais kabinets ir domāts ķermeņa skaistuma un veselības specialistiem. Kā kosmētikas līdzekļi tika izvēlēta profesionālā kosmētika, kas tika izstrādāta zinātņu laboratorijā ar pieredzi un atpazīšanu pasaules skaistumkopšanas tirgū.

SKEYNDOR - SCIENCE creates BEAUTY

Skeyndor – Spāņu brends, pionieris (1966) un profesionālo augstās kvalitātes kosmētikas līderis. Brenda filozofija: zinātniska pieeja ādas kopšanai. Brenda preparātu receptūra ir izstrādāta farmaceitu, dermatologu un bioķīmiķu apvienībā ar Barselonas Nacionālās universitātes medicīnas katedrāli. Preparātu efektivitāte un drošība ir pierādīti ar vairākiem pētnieciskiem darbiem, kā arī ar apmierinātu klientu rezultātiem visā pasaulē. Mūsu klīnikā tiek izmantota pagaidām vienīga Latvijā šis kompānijas tehnika. Piecdesmit gadi pētījumu un inovāciju apvienoti kopā kalpoja unikālās līnijas TIMELESS PRODIGY īstenošanai. Līnijas produkti apvieno trīs stratēģijas šūnu atjaunināšanai, proti, šūnu veidošanas stimulācija, šūnu kvalitātes paaugstināšana un šūnu funkciju stiprināšana. Mūsu speciālisti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, piedāvā procedūras, ņemot vērā katra pacienta individualitāti. Pie tam pastāv iespēja iegādāties līnijas TIMELESS PRODIGY produktus mājās aprūpei, ņemot vērā kosmetologa rekomendācijas.

FORLLED – japāņu drošība, kvalitāte un efektivitāte.

Forlled ir eksperts cīņā ar novecošanu. Tas ir piederīgs kosmocevtikai, proti, ārstēšanas kosmētikai. Preparāti ir identiskie dermaliem fīleriem un injekcijas metodiem. Firmas FORLLE’D preparātu izgatavošanas pamatā ir kompānijas SHIMADZU zinātnieka Koičī Tonaka izgudrojums (augsto molekulāro apvienojumu mīkstas lāzera desorbcijas metode), kas ieguva Nobela prēmiju 2002. gadā. Šo zinātnisko ieguldījumu pamatā un, pateicoties patentētam izgatavošanas procesam, laboratorijai FORLLE’D izdevās izstrādāt vienīgo pasaulē zemās molekulmasas hialuronskābi Hyalogy ar daļiņu izmēriem no 5 līdz 15 nanometriem, kas ir 4000 reizēs mazākas par parastajiem un kas nosaka to augsto biopieejamību dermas dziļākajos slāņos. Jau 2004. gadā tika izgudrots pirmais FORLLE’D kompānijas produkts, kuram nav analogu visā pasaulē, proti, zemās molekulmasas serums P-effect. Mūsu speciālisti īsteno unikālas masāžas sejas modelēšanai un skulptūrēšanai. Viss kopā garantē brīnišķīgu rezultātu, kas jau ir padarījis priecīgus daudzus, pat visprasīgākos klientus.

Google map