Pierakstīties
On-line pieraksts
Edgars Bērze

Edgars Bērze Ķirurgs, sejas ķirurģijas un stomatoloģijas speciālists, implantologs

Zobārsts, specializācija: zobu ķirurģija.

Sertificēts zobārsts, Latvijas Zobārstu asociācijas biedrs un Rīgas Stradiņa universitātes absolvents.

Specializācija: kaulu potēšana, implantu ievietošana, sarežģītas ķirurģiskas procedūras.

Savā darbā viņš ir pašpārliecināts, mierīgs un vienmēr rūpīgi izskaidro pacientam visu. Viņš darbojas skaidri un pārliecinoši, tādējādi ieviešot pacienta uzticību.

Pierakstīties pie Dr.Bērze
Pierakstīties
Irina Ivanova

Irina Ivanova Ārste - Stomakoloģe

Sertificēts zobārste, Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. Regulāri piedalās konferencēs un kvalifikācijas paaugstināšanas kursos.

Specializācija: veic zobu plombēšanu, estētisko plombēšanu, sakņu kanālu ārstēšanu (endodontiju), protezēšanu, ekstrakcijas, kā arī sniedz konsultācijas.

Viņa ir pašpārliecināta, draudzīga, mīl savu profesiju un var izdarīt visu, kas nepieciešams skaistam smaidam.

Pierakstīties pie Dr.Ivanovas
Pierakstīties
Jūlija Cipljakova

Jūlija Cipljakova Higēniste

2015. gadā viņa sāka strādāt par zobārsta asistenti (sertificētu speciālistu). Bet katru gadu vēlējās iet profesijā tālāk un 2018. gadā absolvēja Rīgas Stradiņa universitāti, saņemot zobu higiēnista profesionālās kvalifikācijas diplomu. Sarunā ar pacientiem viņa ir ļoti taktiska un uzmanīga. Sniedz kompetentus ieteikumus mutes dobuma kopšanai, atlasa visu nepieciešamo veselīgu zobu uzturēšanai. Viņa ļoti mīl savu profesiju.

Pierakstīties pie Dr.Cipljakovas
Pierakstīties
Vitālijs Dvurečenskis

Vitālijs Dvurečenskis Zobārsts

Liela darba pieredze, regulāras apmācības, prakses Vācijas klīnikās, visa veida ārstēšana un protezēšana.

Pierakstīties pie Dr.Dvurečenskis
Pierakstīties
Elīna Heifeca

Elīna Heifeca Stomatoloģe

Royal Dent klīnikas vadošā speciāliste. Sertificēta zobārste, Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. Beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju. Ir diplomi un sertifikāti. Augstas klases speciāliste funkciju un oklūzijas jomā.

Specializācija: zobu ārstēšana, fiksētā un izņemamā protezēšana, kombinētā protezēšana uz implantiem. Sadarbībā ar ortodontu viņa izmanto modernākās tehnikas un veic izcilus precizitātes darbus, tostarp sakodiena pacelšanu. Viņa ir stažējusies dažādās klīnikās Eiropas valstīs un regulāri apmeklē starptautiskas izstādes un profesionālās kvalifikācijas kursus. Viņa pastāvīgi pilnveido savas prasmes, apmainās ar pieredzi ar speciālistiem no Lietuvas (Klīnika G. Kobs), Vācijas, Šveices u.c.

Pierakstities pie Dr.Heifecas
Pierakstīties
Irina Ivanova

Irina Ivanova Stomatoloģe

Sertificēta zobārste, Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. Regulāri piedalās konferencēs un kvalifikācijas paaugstināšanas kursos.

Specializācija: veic zobu plombēšanu, estētisko plombēšanu, sakņu kanālu ārstēšanu (endodontiju), protezēšanu, ekstrakcijas, kā arī sniedz konsultācijas.

Viņa ir pašpārliecināta, draudzīga, mīl savu profesiju un var izdarīt visu, kas nepieciešams skaistam smaidam.

Pierakstīties pie Dr.Ivanovas
Pierakstīties
Ināra Karpova

Ināra Karpova Higiēniste

Ļoti komunikabla un rūpīga. Viņa vienmēr labāko risinājumu problēmai. Sertificēta augstas klases speciāliste mutes higiēnā. Progresīvākās programmas eksperte - SOLO profilakse. Ir liela pieredze un izcili rezultāti zobu balināšanas (ZOOM) jomā, kā arī agrīnā kariesa profilaksē (Humanchemie, Vācija). Ir diplomi un sertifikāti.

Pierakstīties pie Dr.Karpovas
Pierakstīties
Baiba Krauze

Baiba Krauze

Pierakstīties pie Dr.Krauzes
Pierakstīties
Jekaterina Reznika

Jekaterina Reznika Zobārste

Zobārste specializējas bērnu zobu un smaganu profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.
Ārsts ļoti rūpīgi izturas pret katru savu pacientu, rūpējas par kontakta nodibināšanu, lai zobārsta apmeklējums neradītu trauksmi arī pašiem mazākajiem pacientiem, bet, tieši otrādi, veicinātu uzticēšanos ārstam un izpratni zobārsta nepieciešamību mutes dobuma kopšanā.
Ārsts strādā ar vismodernākajām iekārtām un tehnikām.
Ikviens, kuram jau ir palaimējies apmeklēt pieņemšanu pie Jekatrīnas, noteikti mums piekritīs.

Pierakstities pie Dr.Reznikas
Pierakstīties
Oleh Varieniev

Oleh Varieniev Zobārsts, ķirurgs, terapeits, ortopēds

Dr.Oleh Varieniev, sertificēts zobārsts, absolvējis Odessa State Medical University! Pastāvīgi piedalās starptautiskos kongresos un simpozijos, paaugstina kvalifikāciju un praktiskās iemaņas, lai sniegtu kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus.

Daktera 15.gadu pieredze un plašās zināšanas ļauj ātri un efektīvi atrisināt pat vissarežģītākās zobu veselības problēmas. Savas jomas speciālists, darbā ir pašpārliecināts un mierīgs, tādā veidā iemantojot pacienta uzticību.

Pierakstīties pie Dr.Varieniev
Pierakstīties

Google map